Razem 310 147 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty nad morzem Czarnym.

Ukraina.Wczasy,wakacje,noclegi,pobyty okolicznosciowe.Nad morzem Czarnym powstaja nowe hotele i pensjonaty oraz nigdy nie brakuje terenow pod kolejne.Zapraszamy zainteresowanych do wspolnego prowadzenia dzialalnosci gospodarczej.Inwestycje w nieruchomosci turystyczne, pomozemy kupic ziemie,uzyskac niezbiedne pozwolenia, nadzorowac budowe obiektu,a potem zajac sie organizacja jego pracy.Cala infrastruktura wypoczynkowa - w tym i zalatwieniem turystow do hotelu,pensjonatu na miejscu zajmuje sie strona ukrainska.Oblozenie obiektow noclegowych w sezonie jest na tyle wysokie ze roczny przychod z wynajmu mozna szacowac na duza skale.

Zapraszamy na wczasy rodzinne,weekendy i pobyty zdrowotne nad morzem Czarnym w atrakcyjnym,nowo wybudowanym pensjonacie Paradiz polozonym 200m od plazy.Oferujemy 1~5 osobowe domki - od 25 zl/osoba dziennie - apartamenty z pelnym wezlem sanitarnym,TV-SAT,basen,kuchnia,jadalnia wylacznie do dyspozycji gosci.Okolica z mikroklimatem,licznymi zabytkami oraz atrakcjami.

Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: nieruchomosci@ukr.net Skype:IgorKijow

www.namore.net.ua

Krym,per.Leningradsky 7,Nikolajewka,Ukraina

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.02.2020 23:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 305427
Rubryka ogłoszenia: Noclegi za granicą
Widea (0)
 
Zdjęcia (16)
 
Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 1Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 2Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 3Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 4Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 5Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 6Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 7Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 8Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 9Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 10Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 11Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 12Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 13Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 14Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 15Ukraina.Dochodowy biznes.Inwestowanie w hotele,pensjonaty... - Zdjęcie nr 16
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Igor Woropai
Województwo: Cała Polska
E-mail: nieruchomosci@ukr.net
Telefon: +380505806241
Skype: IgorKijow
Web: namore.net.ua
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Igor Woropai
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Noclegi za granicą
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)