Razem 258 878 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Witam

Zapraszam do miłego spędzenia weekendu na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej /okolice Pilicy/. Oferuje zakwaterowanie w bardzo dobrze wyposażonych pokojach /budynek 2 piętrowy, wybudowany z przeznaczeniem na agroturystykę, pokoje posiadają węzły sanitarne, kąciki kulinarne, jadłodajnia zbiorowa, dostęp do internetu przez WiFi/. Istnieje możliwość rozbicia namiotu w przydomowym ogrodzie. W pobliżu ścieżki rowerowe - w pensjonacie możecie Państwo liczyć na pomoc w usterkach roweru jak i na samo zaopiekowanie się jednośladem. Posesja posiada ogrodzenie, miejsca parkingowe, cicha okolica z dostępem do lasu. Cena za dobę noclegową 30 PLN/osoby, do zamówienia wspaniała swojska obiadokolacja w cenie 20-30PLN.

Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celach rezerwacji i przyjęcia zamówienia na wyżywienie.

tel kom: 511739792

tel stacjonarny: 326449077

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.08.2015 19:53
Cena: 30 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415021
Rubryka ogłoszenia: Noclegi w Polsce
Widea (0)
 
Zdjęcia (11)
 
TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 1TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 2TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 3TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 4TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 5TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 6TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 7TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 8TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 9TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 10TANIE WEEKENDY W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ - Zdjęcie nr 11
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Żyła
Województwo: Zawiercie (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48511739792
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Paweł Żyła
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Noclegi w Polsce
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)